Консультування з оцінки захисту — це процес, під час якого проводиться докладна оцінка рівня захисту системи чи організації від можливих загроз. Наші консультації допоможуть вам визначити області, де система або
організація можуть бути найбільш вразливими, і надати рекомендації щодо заходів, які слід прийняти для підвищення рівня безпеки. Цей процес вимагає глибокого розуміння принципів управління ризиками, найкращих практик забезпечення безпеки та методів захисту даних.

Спеціалісти з безпеки RNB Team використовують свій великий досвід для ретельного аналізу поточного середовища та виявлення можливих вразливостей, а також для розробки конкретних рекомендацій з метою підвищення рівня безпеки. Наша команда проводить докладний огляд середовища, що включає детальний аналіз політик, процедур, систем, мереж і програм. Крім того, RNB Team надає консультації з найкращих практик збереження конфіденційності даних та виконання вимог нормативного регулювання, що сприяє організаціям у виконанні їх обовʼязків.

1.2 Етапи надання консалтингових послуг
01

Ми збираємо інформацію з відкритих джерел: записи клієнтів та інтерв’ю із зацікавленими сторонами чи співробітниками, проводимо дослідження та визначаємо наявні лазівки в захисті. Команда також вивчає чинні закони, пов’язані з оцінкою захисту, такі як міжнародне гуманітарне право (МГП), право біженців (ПБ) для кращого розуміння потреб клієнта й розроблення відповідної стратегії.

02

Розроблення практичних рішень, які вирішують проблему. Ми надаємо рекомендації щодо внесення змін до чинних політик або процедур для забезпечення відповідності нормативним актам, пов’язаним із оцінкою захисту. Крім того, команда оцінює потенційні ризики, асоційовані з конкретними підходами, і пропонує альтернативи на основі отриманих даних.

03

Реалізація стратегій. Коли рекомендації обговорені з клієнтом і узгоджені обома сторонами, настає час втілювати ці стратегії. Цей етап передбачає роботу з відповідними відділами всередині організації для впровадження необхідних змін або створення нових процедур, які допоможуть забезпечити відповідність нормам.

04

Моніторинг прогресу та оцінка будь-яких змін, внесених за допомогою звітів про прогрес від персоналу, відповідального за діяльність із впровадження. Під час цих перевірок консультанти визначають, де клієнтам можуть знадобитися подальші вдосконалення для досягнення цілей організації.

05

Оцінка результатів: після впровадження всіх рекомендованих змін наші експерти оцінюють результати роботи шляхом порівняння початкових та фінальних даних, щоб оцінити ефективність конкретних заходів, вжитих для досягнення бажаних цілей.

1.3 Що отримує клієнт?
01

Удосконалена практика оцінки та зменшення ризиків. Найкраща стратегія зменшення вразливостей в інформаційних системах і безпеці — це мати визначений процес управління ризиками. Наш модуль оцінки захисту досліджує дані в комплексі. Мета — визначення ризиків, покращення заходів із нівелювання ризиків та отримання інформації про ваш профіль ризиків у реальному часі.

02

Підготовлений план реагування на інцидент. Щоб управління інцидентами безпеки було максимально ефективним, ваші плани реагування повинні бути інтегровані з вашими поточними процедурами управління ризиками. Ми надамо вам необхідні варіанти кроків, аби зібрати і визначити пріоритети подій. Це допоможе вашій організації залишатися стабільною та стійкою до проникнень у довгостроковій перспективі.

03

Надійна безпека для вашого бізнесу. У межах консультації з оцінки захисту ми розглядаємо ваш поточний рівень захисту й визначаємо слабкі місця у системі. Усвідомлюючи ризики, ми вживаємо заходів для їх зменшення або усунення. Так наша команда допомагає підготувати вашу інфраструктуру до несподіваних загроз.

1.4 Таймлайн
Передпродаж
 • Тривалість

  1–2 Дні

 • Вхідні дані:

  Очікування клієнта

 • Роботи:

  Оцінка обсягу робіт, вартості та термінів

 • Результат:

  Комерційна пропозиція

Перед виконанням робіт
 • Тривалість

  ~ 1-3 дні

 • Вхідні дані:

  Затверджений обсяг робіт

 • Роботи:

  Підготовка до поглибленого аналізу

 • Результат:

  Підписаний договір

Виконання
 • Тривалість

  ~ до 2-х тижнів

 • Вхідні дані:

  Затверджений обсяг робіт

 • Роботи:

  Виконання атак згідно з обсягом і правилами

 • Результат:

  Надання звіту

Після виконаних робіт
 • Тривалість

  ~ до 1-го місяця

 • Вхідні дані:
 • Роботи:
 • Результат:

  Підтримка після виконаних робіт

5 Наші сертифікати
Розкажіть нам про ваш проєкт

Надішліть нам повідомлення, напишіть нам на info@rnb-team.com або заплануйте зустріч через Calendly

RNB team

  Натискаючи «Надіслати повідомлення», ви приймаєте Умови використання та Політику конфіденційності