Послуга SIEM від RnB Team гарантує безперервний моніторинг та аналіз ІТ-інфраструктури компанії Замовника в режимі реального часу.
Наша інтегрована система Security Information and Event Management (SIEM) дозволяє Замовникам ефективно виявляти потенційні кіберзагрози, аномалії та несанкціоновану активність на всіх рівнях мережі.
Сервіс SIEM від RnB Team включає в себе управління журналами та розширені можливості моніторингу, щоб компанії мали невідкладний доступ до системи для своєчасного виявлення кіберзагроз. Забезпечуючи зручний та зрозумілий інтерфейс, доступний 24/7, RnB Team гарантує, що ваша компанія зможе ефективно реагувати на потенційні загрози у будь-який час.
Послуга SIEM як сервіс від RnB Team сприяє дотриманню високих стандартів безпеки даних та надає компаніям впевненість у тому, що їхні інформаційні ресурси належним чином захищені від кіберзагроз, забезпечуючи надійний контроль та конфіденційність їхньої інформації.

Завдяки автоматизованому виявленню загроз і витоків даних SIEM надає клієнтам RnB Team можливість більш ефективно керувати великим обсягом журналів дій з програм та операційних систем. Зібрані аналітичні дані використовуються для виявлення можливих інцидентів та оптимізації заходів забезпечення безпеки компанії. SIEM також допомагає підприємствам дотримуватися вимог регуляторів, виявляти складні загрози, швидко реагувати на інциденти та покращувати загальний рівень безпеки, створюючи необхідну видимість в мережі.

1.2 Етапи SIEM як сервісу
01

Збір даних із різних джерел. Збір даних включає отримання журналів із кінцевих точок, мережевого трафіку, активності користувачів тощо. Тримаючи цей великий набір даних в одному місці, компанії можуть швидко ідентифікувати будь-яку підозрілу або зловмисну поведінку, яка може свідчити про кібератаку.

02

Виявлення загроз за допомогою аналізу даних. Аналіз зібраних даних на наявність будь-яких ознак аномальної або зловмисної діяльності. Для аналізу даних необхідні програмне забезпечення та алгоритми. Під час процесу SIEM ми використовуємо такі методи, як виявлення аномалій, кореляційний аналіз та інші техніки машинного навчання.

03

Ідентифікація порушень безпеки. SIEM допомагає виявляти, ідентифікувати та сповіщати організації про потенційні загрози, дозволяючи їм швидко реагувати і зменшувати потенційні наслідки. Рішення SIEM забезпечують моніторинг мережевого трафіку та файлів журналів у режимі реального часу, а також автоматизоване реагування на інциденти, що дозволяє організаціям випереджати будь-які зловмисні дії.

1.3 Що отримує клієнт?
01

Скорочення часу виявлення загроз і мінімізація втрат від них. SIEM як послуга необхідна для компаній, які працюють з великим потоком різноманітних даних із різних джерел, щоб виявляти потенційні інциденти інформаційної безпеки та оперативно реагувати на них.

02

Детальний аналіз у разі серйозних порушень безпеки. Ще однією перевагою впровадження та використання системи SIEM є те, що вона значно прискорює процес обробки інцидентів та отримання необхідної інформації про події ІБ.

03

Підвищення ефективності попередження та розбору інцидентів. Використовуючи технологію SIEM, команди з інформаційної безпеки можуть аналізувати свій мережевий трафік на вищому рівні. Це ставить їх на крок попереду будь-яких можливих атак або вторгнень. Такий підхід допомагає командам виявляти, досліджувати, аналізувати та швидко реагувати на загрози чи зловмисну діяльність.

04

Підтримка великих обсягів даних із можливістю масштабування. SIEM дає можливості відстежувати й аналізувати великі обсяги даних, аби ви могли швидко й точно виявляти потенційні загрози. Незалежно від того, скільки даних у вас є або буде згенеровано в майбутньому, SIEM забезпечить безпеку вашому бізнесу.

05

Індивідуальні звіти, збір, аналіз та зберігання журналів. Звіти SIEM дають вам чітке уявлення про події безпеки, які можуть призвести до загроз. Ці кроки дозволяють вам підтримувати відповідність правилам, а зібрана аналітика допоможе у визначенні інцидентів та оптимізації захисту компанії.

1.4 Таймлайн
Передпродаж
 • Тривалість

  1–3 Дні

 • Вхідні дані:

  Очікування клієнта

 • Роботи:

  Оцінка обсягу робіт, вартості та термінів

 • Результат:

  Комерційна пропозиція

Перед виконанням робіт
 • Тривалість

  ~ 1-2 дні

 • Вхідні дані:

  Обсяг робіт

 • Роботи:

  Підготовчі роботи у плануванні ІТ-інфраструктури клієнта

 • Результат:

  Підготовлена інфраструктура для розгортання агентів

Виконання
 • Тривалість

  ~ 1-2 тижні

 • Вхідні дані:

  Підготовлена інфраструктура для розгортання агентів

 • Роботи:

  Впровадження

 • Результат:

  Впроваджена система

Після виконаних робіт
 • Тривалість

  ~ до 12-ти місяців

 • Вхідні дані:

  Впроваджена система

 • Роботи:

  Постійне написання кореляційних правил, підтримка актуальності системи

 • Результат:

  Підтримка після виконаних робіт

5 Наші сертифікати
Розкажіть нам про ваш проєкт

Надішліть нам повідомлення, напишіть нам на info@rnb-team.com або заплануйте зустріч через Calendly

RNB team

  Натискаючи «Надіслати повідомлення», ви приймаєте Умови використання та Політику конфіденційності