Швидке реагування на загрози безпеці є критично важливим компонентом стратегії ІТ-безпеки будь-якої організації. Це важлива частина загальної системи безпеки, яка допомагає компаніям швидко виявляти інциденти безпеки, реагувати на них та усувати їх.

Команда RNB Team використовує проактивний підхід у реагуванні на потенційні інциденти. Це не тільки допомагає переконатися, що будь-які проблеми чи збитки мінімізовано або усунено, але й забезпечить кращі стосунки між компаніями та їхніми клієнтами. Ми допомагаємо замовнику навчитись ефективно реагувати на загрози та залучати всі необхідні заходи безпеки.

1.2 Етапи впровадження систем і процесів швидкого реагування
01

Підготовка до реакції. Першим кроком у підготовці до швидкого реагування на інциденти є незалежна підготовка співробітників. Персонал повинен усвідомлювати свою роль у реагуванні на інцидент і відпрацьовувати відповідні заходи, які мають бути вжиті при його виявленні. Вони також повинні мати чіткі вказівки щодо надзвичайних ситуацій.

02

Виявлення та аналіз. Цей етап включає аналіз системних журналів, перегляд звітів про безпеку, проведення судових розслідувань тощо. Завдяки цьому ми швидше виявляємо підозрілу поведінку чи кібератаки та вживаємо відповідних заходів, аби запобігти подальшим фінансовим та репутаційним втратам.

03

Ідентифікація, викорінення та відновлення передбачають збір і аналіз необхідних даних для з’ясування причин інциденту, а також можливих напрямків покращення. На цьому етапі ми виявляємо проблему, яка вплинула на кожен відділ або команду, а також розробляємо стратегії для її вирішення. Останнім кроком є відновлення нормальної роботи після усунення інциденту.

04

Зменшення втрат внаслідок інциденту є процесом, який передбачає впровадження систем і процесів швидкого реагування. Він включає створення плану з описаними кроками, які необхідно вжити для якнайшвидшого виявлення, усунення та відновлення процесів після інциденту. Замовник повинен знати про потенційні ризики, пов’язані з різними інцидентами, мати можливість виявляти їх на ранній стадії та вживати заходів для ефективного усунення.

05

Систематичне вдосконалення реагування на інциденти — це процес, який включає ідентифікацію та оцінку інцидентів, аналіз поточних можливостей реагування організації. Також, він передбачає реалізацію ефективних планів своєчасної відповіді на них, моніторинг прогресу зусиль реагування та коригування або вдосконалення процесів. Навчання персоналу швидко й ефективно виявляти та реагувати на інциденти є завершальним акордом даного етапу.

06

Вирішення юридичних труднощів, що виникають внаслідок небажаних інцидентів, передбачає підготовку процесів для вирішення юридичних питань, таких як документування інциденту, повідомлення про це в необхідні органи та розгляд претензій або судових позовів, які можуть виникнути. Наявність протоколів допоможе гарантувати, що всі знають, як правильно впоратись із ситуацією, і захистить членів команди залучених сторін від потенційних фінансових та репутаційних втрат.

07

Співпраця з керівництвом і працівниками компанії клієнта в процесі забезпечення безпеки з метою встановлення чітких протоколів дій у надзвичайних ситуаціях. Розроблення контрольних списків, які охоплюють усі сфери безпеки, забезпечить швидке та ефективне виконання необхідних кроків. Навчання персоналу як розпізнавати небезпеку та правильно з нею поводитись має вирішальне значення для того, щоби кожен був готовий діяти у разі потреби.

1.3 Що отримує клієнт?
01

Розроблені протоколи дій у випадку несанкціонованих інцидентів. Знання того, які кроки вжити в разі надзвичайної ситуації, дозволяє вашій команді діяти швидко та ефективно, запобігаючи будь-яким негативним впливам на інфраструктуру та організацію. Так команда розглядатиме всі юридичні питання вчасно, забезпечуючи повноцінну звітність і розуміння процесів.

02

Визначення інцидентів безпеки і швидку реакцію. Маючи систему для виявлення, аналізу та керування інцидентами безпеки, організації можуть бути більш проактивними у реагуванні та запобігати переростанню інциденту у критичні проблеми. Завдяки системам і процесам швидкого реагування організації можуть ефективно діяти, інформуючи всіх зацікавлених сторін.

03

Визначення оптимальних методів запобігання вторгненням до того, як вони завдадуть збитків. Впровадження систем і процесів швидкого реагування є ключовим для забезпечення ефективного часу реагування під час надзвичайних ситуацій. Надаючи нашим клієнтам чіткі вказівки та оснащуючи їх необхідними інструментами, ми гарантуємо швидке реагування та кращий захист від наслідків.

1.4 Таймлайн
Передпродаж
 • Тривалість

  1–2 Дні

 • Вхідні дані:

  Очікування клієнта

 • Роботи:

  Оцінка обсягу робіт, вартості та термінів

 • Результат:

  Комерцiйна пропозиція

Перед виконанням робіт
 • Тривалість

  ~ 1-2 дні

 • Вхідні дані:

  Обсяг робіт чи рішеннь

 • Роботи:

  Узгодження технічного завдання

 • Результат:

  Підписаний договір

Виконання
 • Тривалість

  ~ до 3-х тижнів

 • Вхідні дані:

  Технічне завдання

 • Роботи:

  Виконання послуг з впровадження

 • Результат:

  Звіт

Після виконаних робіт
 • Тривалість

  ~ до 2-х місяців

 • Вхідні дані:

  Впроваджені процеси та системи швидкого реагування на інциденти

 • Роботи:

  Надання локальної технічної підтримки

 • Результат:

  Повна підтримка після виконаних робіт

5 Наші сертифікати
Розкажіть нам про ваш проєкт

Надішліть нам повідомлення, напишіть нам на info@rnb-team.com або заплануйте зустріч через Calendly

RNB team

  Натискаючи «Надіслати повідомлення», ви приймаєте Умови використання та Політику конфіденційності