Використовуючи окремі системи для різних аспектів операцій, замовник зменшить ризик атак, які можуть поставити під загрозу всю діяльність компанії. RNB Team використовує цей підхід, аби зрозуміти ваші вимоги та запропонувати відповідні рішення. До них належать брандмауери, антивірусне програмне забезпечення, шифрування, двофакторна автентифікація тощо. Кожне з цих рішень забезпечує різний рівень захисту залежно від конкретних потреб бізнесу.

Замовники, які прагнуть захистити свої системи на найвищому рівні, також можуть використовувати комбінацію апаратних і програмних рішень. До них належать апаратні пристрої безпеки, такі як системи виявлення вторгнень, програмні рішення, віртуальні приватні мережі та сегментація мережі. Апаратні пристрої безпеки можуть відстежувати та виявляти будь-яку зловмисну активність у мережі, тоді як програмні рішення, наприклад, віртуальні приватні мережі, можуть створити безпечний тунель для переміщення даних.

1.2 Етапи впровадження окремих систем і рішень щодо захисту
01

Аудит інфраструктури та бізнес-процесів починається з виявлення наявних вразливостей і визначення політики, якої необхідно дотримуватися для підтримки безпеки даних. Він також включає оновлення конфігурацій системного рівня, постійний моніторинг усіх систем, регулярне змінення паролів, сканування на наявність вірусів або зловмисного програмного забезпечення, навчання співробітників методам безпеки, обмеження доступу на основі ролей та авторизації, увімкнення двофакторної автентифікації (2FA) тощо.

02

Виявлення особливостей і недоліків. Аби гарантувати безпеку даних клієнта, Blue Team має розуміти наявні слабкі місця і вразливості системи замовника та оцінити найкращі стратегії для поліпшення стану безпеки.

03

Аналіз специфіки галузі бізнесу. Різні підприємства мають різні вимоги до інформаційної безпеки. Розуміючи ці деталі, ми можемо створити унікальну систему, яка відповідає потребам кожного бізнесу.

04

Вивчення карти ризиків означає оцінку ймовірності порушення, яка може відрізнятися в різних галузях. Така оцінка виявляє слабкі місця в системі безпеки, які потребують удосконалення. Розуміння сфери діяльності компанії замовника, допомагає нам вибрати рішення для забезпечення максимального захисту інформаційної інфраструктури підприємства.

05

Розгляд плану розвитку інформаційної безпеки замовника передбачає дослідження різних доступних систем і рішень захисту. Ми оцінюємо вартість Впровадження такої системи, а також беремо до уваги, як кожен сектор може бути найбільш безпечним без надмірного навантаження на бюджет.

06

Розробка та впровадження системи. Окремі системи, такі як брандмауери та антивірусне програмне забезпечення, можуть діяти як бар’єр між вашими бізнес-даними та зловмисниками. Ба більше, такі рішення захисту, як двофакторна автентифікація, вимоги до складності пароля, диспетчер привілейованого доступу, виявлення ендпоінтів і реагування, навчання команди ІБ тощо, можуть забезпечити додатковий захист від зловмисників.

07

Навчання персоналу / технічна підтримка. Ми надаємо технічну підтримку вашим співробітникам, аби допомогти їм підтримувати системи в актуальному стані за допомогою останніх оновлень безпеки. Ми також забезпечуємо додатковий рівень захисту, який допомагає вберегти конфіденційну інформацію від зовнішніх загроз.

1.3 Що отримує клієнт?
01

Ефективна система захисту, яка найкраще відповідає вашим бізнес-процесам та інфраструктурі. Впроваджуючи стратегію, яка поєднує численні рівні безпеки, як-от брандмауери, шифрування даних та захист паролем, ви будете певні, що ваші дані захищено від кібератак зловмисників.

02

Інтеграція окремих систем і рішень захисту. Встановлюючи індивідуальний захист для кожної окремої системи, ймовірність одного порушення значно зменшується. Це ускладнює доступ хакерам до конфіденційної інформації або мереж компанії.

03

Навчений персонал і перша лінія технічної підтримки. Ми організовуємо необхідне навчання для співробітників наших клієнтів, аби вони мали змогу працювати з широким спектром запитів і оперативно виявляти потенційні загрози. Висококваліфіковані спеціалісти та досвідчені професіонали команди RNB Team надають послуги, у якості яких клієнти можуть бути впевнені на 100%.

1.4 Наші рішення
 1. Системи мережевої безпеки

 2. Брандмауер веб-застосунків (WAF)

 3. Багатофакторні системи автентифікації

 4. Системи захисту від витоку інформації

 5. Системи захисту робочих станцій нового покоління

 6. Контроль дій привілейованих користувачів

 7. SIEM

 8. Системи захисту баз даних

 9. Комплекси захисту безпеки для автоматизованої системи управління (АСУ)

 10. та інші.

1.5 Таймлайн
Передпродаж
 • Тривалість

  1–2 Дні

 • Вхідні дані:

  Зняття потреби

 • Роботи:

  Формування і уточнення технічного завдання

 • Результат:

  Комерцiйна пропозиція

Перед виконанням робіт
 • Тривалість

  ~ 1-7 днів

 • Вхідні дані:

  Прорахунок рішень та послуг

 • Роботи:

  Тестування рішення (пілот)

 • Результат:

  Підписаний договір

Виконання
 • Тривалість

  ~ 1-2 місяці

 • Вхідні дані:

  Критерії успішності пілотного проєкту

 • Роботи:

  Затвердженне технічне завдання

 • Результат:

  Впровадження рішення

Після виконаних робіт
 • Тривалість

  ~ до 3-х місяців

 • Вхідні дані:

  Впровадженне рішення

 • Роботи:

  Навчання фахівців Замовника щодо адміністрування рішенням (опціонально)

 • Результат:

  Технічна підтримка після виконаних робіт

5 Наші сертифікати
Розкажіть нам про ваш проєкт

Надішліть нам повідомлення, напишіть нам на info@rnb-team.com або заплануйте зустріч через Calendly

RNB team

  Натискаючи «Надіслати повідомлення», ви приймаєте Умови використання та Політику конфіденційності